17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 6 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Кам’янчан закликають відзначити травневі свята вдома

Міністерство охорони здоров’я закликає українців утриматися від відвідування масових заходів та відзначити травневі свята вдома, щоб не допустити критичного поширення коронавірусу в Україні. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«Ніхто не збирається продовжувати карантин, якщо цього не потребуватиме ситуація. Ніхто не збирається безпідставно тримати зачиненими магазини та парки. Проте, виходячи на мітинги і починаючи грубо порушувати карантинні вимоги, подумайте не лише про себе, а й про своїх рідних і близьких, яких ви можете після цього інфікувати. Я закликаю провести травневі свята вдома, щоб скоріше почати виходити з карантину», – наголосив Максим Степанов.

Як повідомив Міністр охорони здоров’я, станом на 30 квітня в Україні – 10406 осіб, інфікованих коронавірусом. При цьому – 261 летальний випадок.

«Цей показник набагато нижчий, ніж в Іспанії, де понад 236 тисяч випадків зараження коронавірусною хворобою, з них 24 тисячі людей померли. Чи, наприклад, в Італії, де понад  203 тисячі випадків зараження, з яких 27 тисяч людей померли. Україні вдалося уникнути піку зараження, в тому числі, через те, що вчасно було запроваджено карантин. Тому маємо набратися ще трохи терпіння, аби наші зусилля щодо розірвання ланцюгу зараження не виявилися марними», – зазначив Максим Степанов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.