9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янчан запрошують до бібліотек за цифровими знаннями

У 2020 році Централізована бібліотечна система Кам’янського стала одним з переможців у конкурсі громадських проєктів в межах Бюджету участі міста.

За проєктом «Цифрова освіта: відкриття майданчиків цифрової грамотності на базі публічних бібліотек» було отримано 14 комп’ютерів, що дало змогу оновити технічне обладнання 8-ми бібліотек міста, які мають досвід у проведенні курсів комп’ютерної грамотності.

Бібліотекарі й самі постійно навчаються, удосконалюючи свої знання та вміння, аби навчати потім відвідувачів. Допомогою в цьому стали освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта»: базові цифрові навички для початківців, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

Майданчики, створені на базі публічних бібліотек, чекають у 2021 році всіх охочих набути цих чи інших навичок із цифрової грамотності за адресами:

Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка – просп. Т. Шевченка, 14

Центральна бібліотека для дітей – майдан Калнишевського, 1-а

Бібліотека-філія №2 – вул. Менделєєва, 5-а

Бібліотека-філія №3 – вул. Матросова,78

Бібліотека-філія №5 – вул. Харківська, 67 (л/б)

Бібліотека-філія №7 – бул. Дружби Народів,39 (л/б)

Бібліотека-філія №8 – вул. Стовби, 1

Бібліотека-філія №9 – просп. Перемоги, 35 (л/б)

«Усі охочі зможуть безкоштовно підвищити свій рівень цифрової грамотності, обираючи те, чого хочуть навчитися. Бібліотечні працівники, у разі необхідності, стануть вашими помічниками та консультантами. За бажання, набуті знання підкріплюються тестами, після проходження яких ви отримуєте сертифікат.

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку», – зазначають бібліотекарі.

Останнє редагування Четвер, 04 лютого 2021 15:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.