17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 24%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Кам’янчан запрошують до участі у конкурсі «Молодіжний лідер»

У Кам’янському розпочався прийом документів на участь у міській премії «Молодіжний лідер». Про це повідомили в міській раді.

Премія «Молодіжний лідер» затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради. Її можуть отримати кам’янчани віком від 14 до 35 років за особисті досягнення у суспільно-економічному, культурному розвитку міста та утвердження авторитету міста на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Премія присуджується за шістьма номінаціями: «Творчі досягнення», «Спортивні досягнення», «Виробничі досягнення», «Наукові досягнення», «Особиста мужність», «Внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху в місті».

Відбір кандидатів на премію проводить спеціальна комісія шляхом відкритого голосування.

Для участі кандидатам необхідно до 31 травня подати необхідний пакет документів до управління молоді та спорту міської ради за адресою: вул. Москворецька, 14.

До пакету документів входять: лист-клопотання від установи, організації чи підприємства (не більше однієї кандидатури) із зазначенням номінації, на яку висувається кандидатура, оформлений згідно з вимогами загального діловодства; обґрунтована характеристика кандидата; дві копії паспорта або ID-картки та реєстраційний номер облікової картки платника податків кандидата, завірені особисто кандидатом; презентаційні матеріали щодо досягнень кандидата (відео-, фото-, презентації, публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ (ксерокопії), на веб-сайтах (скріншот); будь-які інші матеріали щодо високих показників діяльності кандидата, які є суспільно значущими для міста; заява-згода від кандидата на обробку персональних даних. Тим кандидатам, у яких відсутній паспорт, слід надати дві копії свідоцтва про народження.

Деталі можна дізнатися за телефонами: 067-394-28-36, 097-271-42-71.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.