Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчан запрошують долучитися до зміни правил бюджету участі

Департамент економічного розвитку міської ради запрошує містян взяти участь в опитуванні щодо зміни правил бюджету участі у Кам’янському.

У департаменті повідомляють, що бюджет участі 2019 року суттєво відрізняється від циклу попереднього року – зокрема тим, що кількість голосуючих мешканців зросла у 5,3 рази і становить 20 тисяч 800 осіб. Це свідчить про зростаючу популярність цього інструменту та попит на його застосування серед кам’янчан. Одночасно із цим зросла кількість звернень щодо необхідності зміни правил бюджету участі з урахуванням побажань мешканців.

Враховуючи це, департамент економічного розвитку проводить вивчення громадської думки для напрацювання оптимальних змін, які б максимально враховували пропозиції широкого кола громадян. Наразі розпочато інтернет-опитування у соціальній мережі «Facebook» на сторінці «Бюджет участі. м.Кам’янське», а також за посиланням на гугл-форму.

Охочих запрошують взяти участь в опитуванні та висловити свою думку. Також пропозиції можна направити на електронну адресу: Ljudmyla.gonсЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надати, звернувшись особисто до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3-й поверх, к. 313.

Збір інформації триватиме до 1 серпня, після чого результати будуть узагальнені та винесені на розгляд Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.