27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 8 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янчан запрошують на громадське обговорення щодо підприємства «Рокобан»

24 березня о 10:00 у приміщенні ресторану «Європейський» (вулиця Портова, 2г) відбудуться громадські слухання стосовно планованої діяльності ТОВ «Рокобан».

Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів міської ради за інформацією з Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Підприємством планується діяльність зі збирання, перевезення, зберігання, оброблення та утилізації небезпечних відходів та подальшого виготовлення м’ясокістної муки й тваринних кормів за адресою: м. Кам’янське, пров. Баглійський, 2.

Зі Звітом з оцінки впливу на довкілля громадськість може ознайомитись на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4740/reports/1R9kUumoQ-.pdf

Усі зауваження та пропозиції громадськості щодо планованої діяльності, необхідно надсилати до уповноваженого органу Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля.

Контактна особа: Гладун Євгеній Євгенійович, тел. (044) 206-20-89, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Зауваження та пропозиції також можуть надаватись усно під час проведення громадських слухань, із внесенням до протоколу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.