-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Кам’янчан запрошують на мандрівний кінофестиваль

Щорічно, починаючи з 2003 року, в Києві проходить Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA». Цього року відбувся XV фестиваль із неймовірно насиченою програмою – 62 фільми, 36 країн, 230 учасників.

Багато українців хотіли б відвідати кінопокази фестивалю, але не у всіх є змога поїхати до Києва. Тому щороку в жовтні проводиться Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, метою якого є популяризація й розвиток документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Покази фільмів Мандрівного фестивалю відбуваються у місцевих кінотеатрах, будинках культури, навчальних закладах, бібліотеках, установах пенітенціарної системи тощо. Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі та глядачки мають нагоду спілкуватися, аналізувати порушену проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному та державному рівнях.

Цього року за підтримки департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради та за участю постійно діючого кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA при Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Мандрівний фестиваль везе до Кам’янського три фільми, які містяни зможуть переглянути безкоштовно.

- 8 жовтня, в понеділок, о 18 годині у відділенні соціальної адаптації (вулиця Колеусівська, 7) – показ фільму «Вихідний»;

- 9 жовтня, у вівторок, о 18 годині у кіноконцертному залі «МИР» (проспект Перемоги, 35) – показ фільму «Явних проявів немає»;

- 10 жовтня, в середу, о 17 годині у центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка (проспект Тараса Шевченка, 14) – показ фільму «Гірчиця в садах».

XV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA чекає на зустріч із глядачами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.