19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 43%

Вітер: 14 km/h

USD 28.48   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янчан запрошують на психологічний форум

17 жовтня з 09:00 до 17:00 в приміщенні готелю «Premier» (пр. Свободи, 43 Б) відбудеться психологічний форум «Піклування про себе та свою родину». Про це повідомили в благодійному фонді «Карітас Камянське».

У непростий час змін, зумовлений загальною ситуацією в країні та світі, психологи міста об’єдналися задля того, щоб зробити крок назустріч тим, хто цього потребує.

Наразі сильна команда психологів має стати опорою для суспільства, яке потребує психологічної підтримки. Усі фахівці мають свій напрямок діяльності, але найважливіше в психологічній допомозі – сама особистість психолога.

Участь у форумі передбачає відвідування різноманітних майстер-класів на запропоновані теми: батьківство; цінності та емоції нашого життя; ролі матері та жінки; сімейні відносини; психологія конфліктів.

Відвідати форум запрошують одружених та тих, хто тільки планує цей визначний крок в своєму житті, вагітних та тих, хто вже виховує дітей, дружин і чоловіків, матерів і доньок. Усіх, хто має намір покращити стосунки – в сім’ї, на роботі, з приятелями та друзями – та перевести їх на новий, більш ефективний рівень. Всіх, хто так чи інакше стикається з конфліктними ситуаціями в різних сферах життя та прагне конструктивно їх вирішувати. 

Кожний зможе знайти на форумі багато цікавої та корисної інформації особисто для себе, запевняють організатори.

Участь у форумі безкоштовна. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://forms.gle/4iZWpNfpPi3VbEp67

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.