17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янчан запрошують на виставку живопису і графіки Анатолія Бєдичева

28 березня о 15:30 Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки запрошує кам’янчан на відкриття персональної виставки живопису і графіки Анатолія Бєдичева.

Роботи відомого художника, балетмейстера, поета будуть експонуватися у Блакитній вітальні Нової сцени протягом квітня. Побачити їх можна буде перед початком та в антракті вистав, які відбуватимуться в цей час на Новій сцені, а саме: 1, 4, 15, 18 та 22 квітня.

Анатолій Ігнатійович Бєдичев (1948–2016) – був людиною, щедро обдарованою різноманітними талантами. Закінчив Пермське хореографічне училище, танцював у балетних трупах різних театрів. Після навчання у Державному інституті театрального мистецтва імені Луначарського став професійним балетмейстером, ставив балети у різних театрах Радянського Союзу, але найдовше доля пов’язала його з театром нашого міста. Саме у Дніпродзержинську/Кам’янському Бєдичев поставив найвидатніші свої балети, тут склав найкращі вірші, намалював десятки картин. Його творчість стала безцінним внеском в культуру міста.

У сюжетах його графічних і живописних робіт переважають біблійні історії, давньогрецькі міфи і легенди. Для їх створення Бєдичев застосовував унікальну, самостійно ним винайдену техніку.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 26 березня 2021 11:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.