17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Кам’янчанам, які переходять на електроопалення, необхідно оформити пільговий тариф на електроенергію

Відповідне звернення директора КП КМР «Тепломережі» Володимира Аулова оприлюднено на сайті міської ради.

«Шановні абоненти, майбутні користувачі електроопалення на ж/м Соцмісто та БАМ! Нагадуємо Вам, що ТЕЦ «ДніпрАзота» більше не буде опалювати вказані райони, відповідно централізованого опалення не буде.

З метою економії оплати за електроенергію Вам необхідно звернутися до пунктів прийому документів для переходу на індивідуальне електроопалення для оформлення заяви на пільговий тариф.

Адреси пунктів:

- вул. Затишна, 3 (ЦНАП Південного району), графік роботи: понеділок - четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, обідня перерва з 12:00 до 12:45.

- вул. Дунайська, 51 (ЗОШ № 42), графік роботи: понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Звертаємо Вашу увагу, що без оформлення пільгового тарифу, вартість електроенергії 1,68 грн./кВт, при пільговому тарифі – 0,90 коп./кВт в опалювальний сезон.

Оформлення пільгового тарифу на призначення субсидії не впливає.

Крім того, в період дії карантину, ми створили мобільні бригади співробітників підприємства, які виїдуть до абонентів та зможуть прийняти ваші заяви та завірені копії документів для їх передачі до РЕС та оформлення пільгового тарифу на електроенергію.

Необхідний перелік документів: 

заява встановленого зразка, власноруч завірені копії паспорту та ідентифікаційного коду, копія технічного паспорту квартири, копія документу  права  власності на квартиру.

Прохання не відкладати оформлення документів до початку опалювального сезону, оскільки для розгляду заяви та оформлення тарифу необхідний певний час.

Також в подальшому абоненти пр.Ювілейного та вул.Б.Хмельницького, які в цьому році будуть відключені від централізованого опалення, повинні будуть звернутися за оформленням пільгового тарифу на електроенергію».

Останнє редагування Вівторок, 28 квітня 2020 11:21

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.