23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янчанам надають безоплатну правову допомогу

П’ять років тому по всій території України розпочали роботу місцеві центри з надання безоплатної правової допомоги. 1 липня 2015 року Дніпродзержинський місцевий центр відчинив свої двері для відвідувачів, які не можуть собі дозволити витрати на юридичну допомогу.

За ці 5 років по правову допомогу до Центру звернулося понад 24 тисячі громадян. Працівники надавали роз’яснення і консультації з питань цивільного права (встановлення фактів родинних відносин, належності правовстановлюючих документів), сімейного права (розірвання шлюбу, позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей), спадкового права (визнання права власності на спадкове майно, спадкування за заповітом і законом, оформлення спадщини) та інші.

Адвокати та фахівці місцевого центру допомогли 2160 громадянам через суд вирішити наболілі правові проблеми.

Працівники центру надають допомогу як безпосередньо в офісі, так і через мережу дистанційних та мобільних пунктів – у формі особистих прийомів, онлайн-консультацій, відеозв’язку, в бібліотеках, центрі зайнятості, ЦНАПах, терцентрах соціального обслуговування, громадських організаціях та інших установах.

Розуміючи, що для багатьох людей, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями складно прийти до центру, фахівці відвідують таких осіб за місцем їх перебування. Також центр проводить різноманітні заходи, спрямовані на підвищення правової обізнаності громадян: вуличне інформування, лекції, семінари, вебінари, тренінги, круглі столи тощо. Заходи організовуються для різних категорій населення: учнівської молоді, учасників бойових дій, переселенців, пенсіонерів.

За 5 років Кам’янський місцевий центр виріс із декількох фахівців до згуртованої, надійної та професійної команди однодумців, яка висловлює вдячність партнерам, клієнтам, адвокатам та колегам з інших регіонів за підтримку, розуміння та плідну співпрацю.

Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розташований за адресою: вул. Москворецька, 19, тел. 096 449 5152.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.