Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчанам нагадали правила безпеки на льоду

Обережно – крихка крига! Мешканців Дніпропетровщини застерігають не виходити на ледь замерзлі водойми. Про основні правила безпеки на льоду нагадали в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

«Тільки-но стовпчики термометрів поповзли вниз і на водоймах області з’явилася перша крига, на лід почали виходити любителі зимової рибалки. Нерідко заради розваг на ледь замерзлі ставки та річки потрапляють і діти. Але через мінливу погоду крига ще дуже тонка, а тому – особливо небезпечна. Вкотре закликаємо мешканців Дніпропетровщини не нехтувати власною безпекою», – сказали в управлінні.  

Перш ніж вийти на лід, слід переконатися у його міцності. Зробити це можна за допомогою палки, але в жодному разі не перевіряти ударом ноги. Якщо з’явилися тріщини або виступила вода – ходити по кризі небезпечно. Щоб витримати людину, товщина льоду має бути не менше 7 сантиметрів.    

Не можна виходити на лід у темний час доби, в умовах туману та поганої видимості. Не слід збиратися великими компаніями та залишати дітей без нагляду.                                    

На замерзлій поверхні водойм потрібно оминати ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Під ним лід значно тонший, там можуть бути приховані тріщини та ополонки.

У разі нещасного випадку слід викликати рятувальників за номером 101.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.