-14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 12 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янчанам нагадали про переваги офіційного працевлаштування

20 листопада відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та представниками Кам’янського відділу поліції провів профілактичний захід серед суб’єктів господарювання, що працюють у сферах транспортного обслуговування та кур’єрської діяльності.

Фахівці вкотре нагадали роботодавцям про необхідність дотримання законодавства про працю та незаконність допуску до роботи працівників без офіційного працевлаштування. Самим працівникам розповіли про економічні та соціальні гарантії офіційного працевлаштування та нагадали про їх права на оплату лікарняного, достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці, отримання страхового стажу, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань, допомогу в зв’язку з безробіттям тощо.

Також співробітники Кам’янського відділу поліції провели профілактичну роботу з водіями, за результатами якої склали адмінпротокол на водія вантажівки, який керував нею без посвідчення на право керування транспортним засобом, відповідно до статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.