Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчанам нагадали про зміни в порядку отримання субсидій

13 травня відбулася чергова нарада органів самоорганізації населення Заводського району, у якій взяли участь начальник управління соціального захисту населення району Вікторія Люта та начальник відділу прийому громадян Ірина Давидова.

Про основні суттєві зміни, що відбулись у законодавстві України з питання призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, розповіла Вікторія Люта.

Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 №420, у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Фахівці звернули увагу на те, який перелік документів необхідно подати для нарахування субсидії, та зауважили, що мешканці несуть відповідальність за подані до управління відомості про майно та доходи, які можуть вплинути на призначення житлової субсидії та її розмір.

Також на нараді були розглянуті інші питання життєзабезпечення району, серед яких: поліпшення роботи з мешканцями приватного сектору щодо вивезення великогабаритного сміття та покосу карантинних трав біля прибудинкових територій, запобігання утворенню стихійних звалищ на територіях, що межують з багатоквартирними будинками або лісосмугами, залізничними коліями тощо.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.