17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янчанам нагадали профілактику коронавірусної інфекції та алгоритм дій при симптомах ГРВІ

Як вже повідомлялось раніше, станом на 7 жовтня у Кам’янському на коронавірус хворіють 83 людини, а з початку реєстрації виявлено 222 лабораторно підтверджених випадки захворювання.

Наразі Кам’янське має «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Натомість деякі райони та міста області з 5 жовтня перейшли до «жовтої» зони, а місто Дніпро – до «помаранчевої». Саме тому, з метою уникнення поширення коронавірусної інфекції, важливим є дотримання мешканцями міста протиепідемічних заходів безпеки.

Основні поради для кам’янчан щодо профілактики інфікування коронавірусом надали в управлінні охорони здоров’я міської ради.

  1. Дотримуйтесь соціальної дистанції (не менш як 1,5-2 метри від людини) та, перебуваючи в громадських місцях, користуйтеся засобами індивідуального захисту (масками). Це необхідно зробити для того, щоб не вдихати краплинки, які виникають під час розмови, кашлю, чхання, від іншої людини, яка може бути заражена вірусом COVID-19, оскільки вірус передається повітряно-крапельним шляхом.
  2. При кашлі або чханні прикривайте рот та ніс згином ліктя або серветкою, яку після використання треба якнайшвидше утилізувати.
  3. Регулярно обробляйте руки спиртовмісними засобами або мийте їх з милом.

При перших симптомах захворювання (гострої респіраторної інфекції) пацієнту необхідно обов’язково передзвонити своєму сімейному лікарю (номер телефона вказаний у декларації, яка підписана з сімейним лікарем). Лікар збирає скарги хворого, анамнез захворювання, та визначає подальший план – або амбулаторне лікування та нагляд, або госпіталізація бригадою швидкої допомоги для стаціонарного лікування.

Усі пацієнти, в яких є медичні показання для лабораторного обстеження на коронавірусну хворобу (COVID-19) методом ПЛР, обслуговуються мобільною бригадою. У місті організована щоденна робота мобільних бригад, медпрацівники проводять забір матеріалу для тестування.

Пацієнти, які мають показання для лабораторного обстеження на коронавірусну хворобу (COVID-19) методом ПЛР, обстежуються безкоштовно.

Бережіть себе та близьких!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.