23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янчанам нагадують правила безпеки на водоймах

Відпочинок на природі та біля води є одним з найпопулярніших. Аби таке дозвілля не закінчилося неприємністю, рятувальники Кам’янського нагадали відпочивальникам правила поведінки на водоймі.

Фахівець відділу з попередження надзвичайних ситуацій у місті Кам’янське Анна Шулаєва ознайомила журналістів з невтішною статистикою: станом на 10 червня поточного року на водних об’єктах Дніпропетровщини зафіксовано вже 19 нещасних випадків, внаслідок яких загинуло 17 людей, з них двоє дітей.

Основні причини загибелі людей – купання у необладнаних, неперевірених і заборонених місцях, пустощі у воді та перебування дітей без нагляду дорослих.

«На пляжі необхідно дотримуватися правил безпеки, не зловживати спиртними напоями, адже утоплення часто відбувається в стадії алкогольного сп’яніння», – зазначає командир відділення воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС України Михайло Єзіков.

Попереджають відпочивальників і про небезпеку тривалого перебування на сонці. На міських пляжах, окрім рятувальників, чергує медперсонал.

«На пляж краще приходити з 8-ї до 11-ї години, коли сонце найбезпечніше. Потім краще піти, аби уникнути перегріву й теплового удару. Коли йдете на пляж, візьміть із собою головні убори, воду», – нагадує Наталія Компанієць, чергова медична сестра на міському пляжі.

Фахівці ДСНС і надалі будуть проводити роз’яснювальну роботу на водоймах міста для запобігання нещасним випадкам – особливо у вихідні, коли охочих відпочити стає набагато більше.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.