3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 8 km/h

USD 24.37   EUR 27.03
Новини 24

Кам’янчанам нагадують про небезпеку гепатиту

Цієї суботи, 28 липня, відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитом. Вірусні гепатити є однією з найактуальніших медичних проблем у світі. Група інфекційних захворювань, відомих як гепатит А, В, С, D та E, вражають сотні мільйонів людей в усьому світі, викликаючи гострі та хронічні захворювання печінки.

У Кам’янському торік зареєстровано 49 випадків вірусних гепатитів. Із них гострих – 20, хронічних – 29. А за перше півріччя 2018 року зареєстровано вже 38 випадків захворювання: 12 гострих і 26 хронічних.

Більшість хворих на хронічний гепатит В і С (у світі їх мільйони) не знають, що вони залишаються носіями вірусу, і можуть несвідомо передавати інфекцію іншим людям. При цьому не виникає жодних симптомів, а наслідки проявляються через багато років.

Щоб уникнути інфікування вірусними гепатитами А і Е, необхідно використовувати для пиття, миття посуду, овочів та фруктів лише перекип’ячену воду, ретельно мити руки з милом, використовувати індивідуальні рушники, вживати якісні продукти харчування.

Під час отримання медичної допомоги у лікувальних закладах, косметологічних процедур у салонах необхідно звертати увагу на наявність стерильних одноразових виробів медичного призначення, стерильного інструментарію, дезінфікуючих засобів для обробки рук та одноразових медичних рукавичок у медичного персоналу, наголошують фахівці.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 27 липня 2018 15:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.