14°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 13 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Кам’янчанам покажуть фільм про заключні події Другої світової

Музей історії міста Кам’янського запрошує всіх шанувальників історії на чергове засідання кіноклубу «Відродження». 8 серпня об 11 годині відбудеться демонстрація заключної серії документального серіалу «Друга світова війна у кольорі».

У цьому фільмі британських кінодокументалістів (режисер Джонатан Мартін) висвітлено події Західноєвропейського і Східноєвропейського фронтів, Північно-Африканську кампанію та Тихоокеанський театр військових дій.

Остання серія, що демонструватиметься цієї суботи, присвячена Радянсько-японській війні – як складовій Другої світової війни та Війни на Тихому океані. Ця війна розпочалася з ініціативи СРСР, що в односторонньому порядку розірвав радянсько-японський пакт про ненапад і 9 серпня 1945 року, згідно з секретними Ялтинськими домовленостями із США та союзниками, оголосив Японії війну.

У ході війни були знищені прояпонські Маньчжурська і Монгольська держави, захоплена південна частина острова Сахалін та Курильські острови. Японія, Маньчжурія і внутрішня Монголія втратили убитими і полоненими півтора мільйона вояків. Частина полонених були інтерновані до радянських концентраційних таборів у Сибіру. 1951 року Японія уклала Сан-Франциський мирний договір із США та союзниками, який СРСР відмовився підписати. Радянсько-японська війна закінчилася, проте мирна угода між обома країнами ніколи укладена не була.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.