1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 3 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Кам’янчанам пояснили зміни в розрахунку субсидій на тепло

В умовах стрімкого підвищення тарифів кам’янчанам стає в пригоді субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на 1 лютого державною допомогою користується 24 тисячі містян. Деякі зміни у нарахуванні субсидій за централізоване опалення роз’яснила заступник директора департаменту соціальної політики міськради Світлана Сеніч.

Постанова Кабінету Міністрів України № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» зі змінами відтепер містить таке: соціальний норматив для населення, в межах якого держава надає пільги та субсидії на оплату послуг із постачання теплової енергії, становить 0,0383 Гкал на 1 кв. метр.

Тобто незалежно від того, обладнано чи не обладнано будинок вузлом комерційного обліку тепла, розрахунок тепер проводиться однаково. І розмір субсидії для громадян, які мешкають у будинках, не обладнаних лічильником тепла, тепер значно зменшиться, – наголошує Світлана Сеніч.

Таким чином, відсутність приладу обліку стає особливо невигідною для споживачів. На сьогодні міська влада дуже опікується цим питанням: передбачено кошти міського бюджету для встановлення лічильників у тих будинках, де вони наразі відсутні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.