28°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 53%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янчанам пропонують стати патронатними вихователями

Не кожному малюку щастить народитися у благополучній сім’ї та з перших днів свого життя відчувати, що таке щира батьківська любов і турбота найрідніших людей – мами і тата, бабусь і дідусів. Такі діти потребують особливої уваги з боку не тільки держави, а й громадськості.

З огляду на це законодавством передбачено патронат над дитиною. Це – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатний вихователь – особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та соціально-психологічної реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатними вихователями не можуть бути  особи, зазначені у статті 212 Сімейного кодексу України, а також особи, чиї діти були засуджені, перебувають/перебували у конфлікті з законом. 

Громадяни, які мають бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя та мешкають на території Дніпровського району, можуть звернутись за консультацією до служби у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради за адресою: проспект Перемоги, 63, тел. (05692) 9-33-61, каб.303.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.