6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 33.48
Новини 24

Кам’янчанам розповідатимуть про їх права

Згідно з розпорядженням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова, з 10 по 14 грудня місто долучиться до Всеукраїнського тижня права.

Як повідомили в міській раді, протягом листопада-грудня у засобах масової інформації міста будуть організовані виступи з питань захисту прав людини, зокрема – соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

10 грудня у навчальних закладах міста відбудеться урок на тему «Права людини», а також виховні уроки для дітей різного віку з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Протягом Тижня права у навчальних та культурних закладах міста будуть організовані книжкові виставки, презентації видань літератури правового змісту та оформлені тематичні стенди. Крім цього, пройдуть тематичні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина.

У трудових колективах підприємств, установ та організацій міста організують навчання, лекції, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини.

Заплановано також проведення днів відкритих дверей в органах місцевого самоврядування із запрошенням дітей шкільного віку.

Крім  цього, в рамках Тижня права громадянам надаватиметься безоплатна первинна правова допомога через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.