24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Кам’янчанам розповіли, як передати показання електролічильника під час карантину

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO пропонує клієнтам зручні сервіси для дистанційної передачі показань лічильника, що особливо актуально у період карантину. Повідомити дані мешканцям Дніпропетровщини необхідно з 1 по 5 квітня.

«Нагадаємо, якщо клієнт не повідомить показання, нарахування у платіжці буде здійснено за середньодобовим споживанням. Відтак сума до сплати може не відповідати обсягу електроенергії, який було фактично використано», – зазначають у компанії.

Окрім постачальника, передати дані можна й оператору системи розподілу, до мереж якого підключено будинок: ДТЕК «Дніпровські електромережі», ПрАТ ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія», АТ «Укрзалізниця».

Постачальник YASNO у Дніпропетровській області приймає показання лічильника від клієнтів, що підключені до мереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» через:

  • Особистий кабінет– потрібно внести дані в розділі «Показання лічильника» й натиснути кнопку «Розрахувати»;
  • мобільний додаток Dnipro YASNO;
  • форму зворотного зв’язку на сайті YASNO – необхідно вказати ваше ім’я, адресу, номер особового рахунку, показання приладу обліку;
  • особисті повідомлення на сторінці у Facebook;
  • контакт-центр за телефоном (056/067/050) 770-11-55, – оператори приймають дзвінки з 8:00 до 20:00 без перерви та вихідних. Передати показання можна також через автовідповідач, не чекаючи з’єднання з оператором, натиснувши цифру «3».

Щоб убезпечити своїх клієнтів і працівників, постачальник перевів усі енергоофіси на дистанційну роботу. Тож передати показання лічильника через термінал самообслуговування тимчасово не можливо.

«Ми розуміємо, що багатьом людям старшого покоління складно користуватися онлайн-сервісами, тому розробили можливість додавати до свого акаунту в Особистому кабінеті YASNO декілька особових рахунків, щоб вносити показання та здійснювати платежі за рідних. Закликаємо клієнтів допомогти у вирішенні комунальних питань своїм батькам, бабусям, дідусям, сусідам літнього віку», – сказав директор YASNO у Дніпропетровський області Юрій Федько.

Останнє редагування Вівторок, 31 березня 2020 14:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.