14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Кам’янчанам розповіли, як проходитиме ЗНО в умовах карантину

Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах пандемії. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Аби уникнути скупчення учасників, допуск до пункту проведення тестування здійснюватиметься за графіком та розпочнеться з 9.45. Після проведення термометрії та за умови одягнення захисної маски/респіратора, особи, в яких температура тіла не вища за 37,2°С, будуть допущені до пункту тестування. Особи, у яких температура вища від 37,2°С і які мають ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до тестування, однак зможуть скласти іспит у додаткову сесію.

На вході до пункту тестування передбачено місця для обробки рук антисептиками. В аудиторіях під час тестування між учасниками обов’язковою є дистанція 1,2 м, і це має бути дотримано. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть. У пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.

Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.