-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Кам’янчанам розповіли про «лайфхаки» з передачі показань електролічильників

«ДТЕК Дніпровські електромережі» нагадує своїм клієнтам про необхідність щомісяця (станом на перше число) передавати покази електролічильників. Для цього мешканці Дніпра та області можуть скористатися одним із 5 зручних та простих інструментів. Вони повністю дистанційні та виключають необхідність відвідувати офіси компанії. Це особливо важливо в умовах поширення коронавірусної інфекції в регіоні та країні.

«ДТЕК діє в інтересах України та надає дистанційні сервіси, за допомогою яких клієнти можуть взаємодіяти без необхідності очного відвідування офісів компанії. Зараз практично 90% послуг ми надаємо онлайн. Максимально зручні інструменти доступні на сайті, в особистому кабінеті. Також в режимі 24/7 можна отримати консультацію наших фахівців у Facebook, електронною поштою та телефонному режимі», – зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів «ДТЕК Дніпровські електромережі» Олена Лабога.

Всього для передачі показань лічильників у компанії існують п'ять дистанційних каналів:

1.      Проста та зручна веб-форма на сайті «ДТЕК Дніпровські електромережі» без необхідності реєструвати особистий кабінет

2.      Особисте повідомлення на сторінці «ДТЕК Дніпровські електромережі» в Facebook

3.      Автоматичний сервіс передачі показів у кол-центрі. Телефонуйте за номерами +38 (056/066/067) 790-99-00 та обирайте кнопку «2»

4.      Особистий кабінет клієнта

5.      Viber-чати (066/067) 790-99-00

Важливо: Передавати енергетикам покази електроспоживання слід із 1 по 4 число кожного місяця. Завдяки цьому формуються коректні нарахування в платіжках. Якщо клієнти не залишають покази на початку місяця, розрахунок відбувається за середньомісячним споживанням.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.