1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 7 km/h

USD 24.62   EUR 27.18
Новини 24

Кам’янчанам розповіли про майбутню сесію міськради

24 червня секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг для міських ЗМІ щодо порядку денного 33-ї сесії міської ради, яка відбудеться цього четверга о 10.00. У зустрічі з журналістами також взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чернишов і директор департаменту фінансів міської ради Лариса Шевченко.

Загалом на сесію внесено 40 планових питань та 7 додаткових.

Черга денна розпочнеться із затвердження Положень про територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного і Дніпровського районів міста.

Депутати розглянуть питання про надання згоди на передачу в безоплатне користування громадській організації «Патріот 2015» і релігійній громаді Благовірного великого князя Ігоря Чернігівського та Київського приміщень в адміністративній будівлі на площі Гагаріна, 3.

Також передбачається надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста введених в експлуатацію об’єктів: реконструйованих майстерень СЗШ №37 під приміщення дошкільного відділення та реконструйованої частини будівлі академічного ліцею №15.

Розглядатимуть на сесії й питання звернення депутатів міської ради до вищих органів юстиції з метою недопущення суддівського свавілля.

Традиційно на сесію внесено низку земельних питань, змін та доповнень до рішень міськради і міських програм різних напрямів. Крім цього, депутатам належить затвердити звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

Для забезпечення доступності та підвищення якості надання адміністративних та муніципальних послуг мешканцям Карнаухівки, що входить до складу Південного району, передбачається утворити в селищі віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП.

Буде розглянуто питання про екологічний стан Кам’янського та хід виконання Екологічної програми міста на 2016–2020 роки, а також внесено зміни до цієї програми.

До фракції «Батьківщина» на місце Олега Усачова, вибулого з депутатського складу за особистою заявою, увійде депутат, наступний за списком – Наталія Лисак.

Вносяться зміни до положення про адміністрацію Південного району. Раніше передбачалося, що вона може обслуговувати (наприклад, ремонтувати дороги) тільки приватний сектор, а тепер – і неприватний. Це пов’язано з тим, що коксохімічний завод виділяє адміністрації району кошти на ремонт дороги по проспекту Конституції за трамвайною колією.

Останнє редагування Понеділок, 24 червня 2019 15:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.