2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

Кам’янчанам розповіли про реорганізацію управлінь Пенсійного фонду

Вже третій рік поспіль органи Пенсійного фонду України перебувають на стадії реорганізації. Про це повідомила начальник Кам’янського сервісного центру Пенсійного фонду Леся Неклеса.

Черговий етап реорганізації відбувся 1 лютого 2018 року на виконання постанови Кабінету Міністрів «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України». Під дію цього нормативного акта підпало шість областей України: Дніпропетровська, Кіровоградська, Львівська, Херсонська, Хмельницька та Черкаська. Відтепер у даних регіонах міські та районні управління Пенсійного фонду приєднані до головних обласних управлінь. Це дозволяє централізувати робочі процеси при збереженні доступності та ефективності послуг, а також заощадити кошти на утриманні приміщень і персонального складу працівників.

У зв’язку з оптимізацією утворено так звані фронт-офіси та бек-офіси. Фронт-офіси – це і є сервісні центри. Громадяни мають право звернутися до будь-якого з них та надати документи, які сервісний центр передає на відпрацювання до бек-офісу. Таким чином виключається безпосереднє спілкування громадян із тими спеціалістами, які нараховують, перераховують та призначають пенсії. Як наголосила начальник центру, це запобігає певним корупційним проявам.

Також вона зауважила, що органи Пенсійного фонду планують відмовитись від приміщення у Південному районі (вулиця Подільська, 89), яке потребувало багато коштів на утримання. Вже з 1 квітня планується здійснювати прийом громадян у Південній філії Центру надання адміністративних послуг.

Крім цього, Леся Неклеса повідомила, що прийом мешканців уже майже рік проводиться в Центрі надання адміністративних послуг на проспекті Василя Стуса. Щотижня тут чергує спеціаліст, який надає консультації, приймає замовлення на видачу довідок тощо.

Прийом громадян здійснюється і в Центральному (вулиця Інститутська, 4) та Лівобережному (бульвар Героїв, 8) офісах Пенсійного фонду.

Також начальник центру звернула увагу мешканців на зміну годин прийому, який тепер проводиться з 8.00 до 15.45 щодня, крім вихідних та святкових днів.

У Кам’янському відділі обслуговування громадян на обліку перебуває 72 тисячі пенсіонерів, а загалом у Дніпропетровській області – 985 тисяч.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.