Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янчани мають переоформити житлові субсидії

Мешканці Дніпропетровщини мають переоформити житлові субсидії. Зробити це можна до 1 жовтня 2021-го. Про це розповіла начальниця відділу департаменту соцзахисту облдержадміністрації Олександра Довидовська під час пресконференції.

«В Україні змінили порядок надання житлових субсидій. Якщо раніше вони автоматично призначалися на наступний період, то тепер мешканці мають подати оновлені заяву та декларацію про доходи. Термін – до 1 жовтня», – зазначила Олександра Довидовська. 

Подати документи можна кількома способами. Відправити поштою або принести особисто до органу соцзахисту населення. Звернутися до Центрів надання адмінпослуг чи тергромад. Або – онлайн через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики.

«Субсидію призначають на термін з 1 травня до кінця опалювального сезону. Тепер її виплачуватимуть грошима. Кошти або поступатимуть на банківську картку. Або будуть приносити листоноші», – додала вона.

За оновленими правилами, субсидію не призначать власникам більш ніж 1 автівки, якщо машині менше 15 років. Не виплачуватимуть держдопомогу людям, які володіють більш ніж однією квартирою чи будинком. Або мають на депозитному рахунку понад 56,7 тис. грн.

Не зможуть отримати держдопомогу і мешканці області, які протягом 12 місяців зробили покупку на суму понад 50 тис. грн. Наприклад, придбали валюту, дорогоцінні метали, корпоративні права. Виняток – оплата медичних та освітніх послуг.

У попередньому опалювальному сезоні житлову субсидію отримували понад 243 тис. мешканців Дніпропетровщини.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.