27°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Кам’янчани можуть отримувати рахунки за електроенергію через «Viber»

600 тисяч клієнтів «Дніпровських енергетичних послуг» вже отримують рахунки за електроенергію через «Vіber». Розвиваючи онлайн-сервіси для дистанційного обслуговування, постачальник пропонує клієнтам отримати рахунки і сплатити за світло у декілька кліків без комісії.

Жителям Дніпропетровщини, які не отримують рахунки у «Viber» та бажають користуватися цим сервісом, потрібно:

  • в налаштуваннях месенджера «Viber» (меню «Виклики і повідомлення») дозволити прийом сервісних повідомлень;
  • надати актуальний номер мобільного телефону для внесення в базу даних електропостачальника. Це можна зробити через повідомлення у Facebook або передати  у контакт-центр за номером (056/067/050) 770-11-55.

Щомісяця клієнти у «Viber» отримують повідомлення із сумою до сплати та посиланням на рахунок. Сплатити за електроенергію можна прямо з мобільного без комісії з картки будь-якого банку.

«Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів користуватися зручними онлайн-сервісами. Тож завбачливо створили декілька комфортних способів оплати. Наразі отримати повідомлення з рахунком у «Viber» можуть 600 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Це споживачі, чиї контакти є у нашій базі. Сервіс доступний для жителів усієї області», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

Розрахуватися за електроенергію також можна в Особистому кабінеті, через мобільний додаток «Дніпровських енергетичних послуг», інтернет-банкінг, за допомогою платіжних онлайн-сервісів, терміналів самообслуговування або у відділенні банку чи Укрпошти.

Останнє редагування П'ятниця, 27 вересня 2019 10:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.