2°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 47%

Вітер: 29 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Кам’янчани можуть подати онлайн-запит на публічну інформацію

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, для вдосконалення механізму подання й опрацювання запитів на інформацію, розпорядником якої є Кам’янська міська рада та її виконавчі органи, на офіційному сайті міської ради доступна онлайн-форма подачі запитів на доступ до публічної інформації.

Отже, подати запит онлайн можна за посиланням. Після натискання на кнопку «Онлайн-форма для подання електронного запиту» з’явиться форма для заповнення. Запитувач має назвати себе, вказати контактний телефон та електронну пошту, сформулювати зміст запиту (дати загальний опис інформації або вказати вид, назву, реквізити чи зміст документа, що стосуються запиту).

Також подати запит на інформацію можна іншими способами:

електронною поштою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

поштою на адресу:

51931 м. Кам'янське, майдан Петра Калнишевського, 2, Кам'янська міська рада (на конверті вказувати «Публічна інформація»).

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання виконавчими органами міської ради та їх посадовими особами своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні виконавчих органів міської ради відповідно до їх повноважень.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.