3°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 96%

Вітер: 7 km/h

USD 28.33   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янчани можуть пройти онлайн-курс із протидії домашньому насильству

Мінсоцполітики пропонує усім охочим пройти безкоштовний онлайн-курс «Дім (не)безпеки». Долучитися до тренінгів можуть жителі Дніпропетровщини, небайдужі до проблеми домашнього насильства. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. 

«У 2020 році понад 11 тис. мешканців регіону потрапили в пастку домашнього насильства. Це ті, хто не побоявся звернутися до поліції. А ще є люди, які терплять та замовчують знущання, – зазначили у департаменті. – Онлайн-курс «Дім (не)безпеки» буде корисним для жертв насильства, його свідків, психологів. Проєкт навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки». 

Освітню програму розробили Координатор проєктів ОБСЄ та студія онлайн-освіти EdEra. Вона складається з текстових, візуальних та відеоматеріалів. Пройти тренінги можна за посиланням – безкоштовно та цілодобово. 

Для підтримки жертв домашнього насильства на Дніпропетровщині працюють «гарячі лінії», соціальні центри, мобільні бригади. Там можна отримати фахову юридичну, психологічну та медичну допомогу. Повний перелік організацій та їх контакти – тут.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.