16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 27%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Кам’янчани незаконно виробляли алкогольні напої у промислових масштабах

Вироком Заводського районного суду трьох учасників організованої злочинної групи визнано винними у незаконному виготовлені та збуті алкогольних напоїв. Про це повідомили в прокуратурі Дніпропетровської області.

У 2018 році мешканець Кам’янського створив стійке злочинне об’єднання, метою діяльності якого стало одержання стабільного прибутку від незаконного виготовлення та збуту горілки. Вступивши у попередню змову ще з двома приятелями, чоловік зробив у себе в гаражі підпільний цех з масового виробництва алкогольної продукції, обладнавши його необхідним устаткуванням: пластиковими шлангами, ємностями для змішування та розливу рідини, діжками, вимірювальними засобами, електронасосом та іншим обладнанням.

Цех працював у «нічну зміну» двічі на місяць, виготовляючи по 2,5 тонни фальсифікату, який розфасовувався у спеціальну тару і транспортувався до 5 невеличких барів обласного центру. Продавці скуповували сурогат та перепродували відвідувачам закладів.

За пропозицією державного обвинувачення, яке підтримала прокуратура області, суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 119 000 грн організатору та по 102 000 грн його співучасникам із конфіскацією та знищенням незаконно виготовленої алкогольної продукції, обладнання для її виробництва та сировини.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.