17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янчани побачили неймовірні спорткари

Переобладнані автомобілі «Лада» різних серій, «Хонда», «Субару», «Лотус» і кілька моделей «Порше», ціна яких перевищує 2 мільйони доларів. Побачити авто, які вже стали зірками спорту України, кам’янчани могли 4 травня на майдані Петра Калнишевського, де відбулося відкриття Української Національної серії з тайм-атак «United Time Аttack Series».

Глядачі вишикувалися у живий коридор, аби якнайкраще роздивитися автомобілі учасників.

«United Time Attack Series» – це тип автомобільних перегонів, де пілоти змагаються не у відкритій боротьбі, одночасно проїжджаючи по трасі, а їдуть на кращий час проходження кола. У тайм-аттак перед водієм немає автомобіля суперника, щоб аналізувати його поведінку та прораховувати помилки. Важливі лише концентрація, власний досвід і надшвидкий рух.

Змагання «тайм-атак» проводяться у Полтаві з 2012 року. Цьогоріч їх географія розширилася завдяки появі у нашому місті професійної траси. 48 учасників – професіоналів із Кам’янського, Дніпра, Миколаєва, Львова, Полтави, Харкова та інших куточків України – приїхали до міста, аби поганяти на одній із кращих трас країни, зазначають організатори.

Ініціативу автогонщиків із задоволенням підтримала і міська влада. Заступник міського голови Костянтин Саусь наголошує, що місто вже стало відомим на всю країну своїми спортивними заходами – як серед спортсменів, так і серед пересічних мешканців.

Чоловіки та жінки, хлопці й дівчата – усі прагнули сфотографуватися з гоночними автомобілями.

Усього в 2019 році буде проведено 7 етапів серії з тайм-атак «United Time Аttack Series». Ще один пройде в Кам’янському у вересні. Фінал відбудеться у жовтні. Найголовніша мета учасників змагань – отримати задоволення та подарувати незабутні емоції усім глядачам.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.