Вітер: 25 km/h

USD 25.08   EUR 27.68
Новини 24

Кам’янчани принесли перемогу Дніпропетровщині на всеукраїнських змаганнях

У Києві пройшов абсолютний чемпіонат України з кіокушин карате в розділі куміте і ката. Як повідомив тренер Олексій Удовицький (4 дан), в складі збірної Дніпропетровської області взяли участь четверо його вихованців, які посіли сім призових місць.

По дві медалі на рахунку Вероніки Почапської, Дар’ї Кондюк і Данила Сухорука та одна – у Ярослава Постоліва. За підсумками змагань збірна Дніпропетровщини показала відмінний результат і стала першою в загальнокомандному заліку. Наступним стартом буде чемпіонат Європи, який пройде 17–18 травня в польському місті Вроцлав. У складі збірної України візьмуть участь три спортсменки нашої федерації.

Останнє редагування Понеділок, 06 травня 2019 08:42