2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Кам’янчани стали переможцями обласного конкурсу фахової майстерності

На Дніпропетровщині провели обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. Змагалися студенти закладів професійної освіти. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Щороку проводимо місцевий етап конкурсу фахової майстерності. Його переможці далі представляють область на загальнодержавному рівні, – розповів директор департаменту Олексій Полторацький. – Елемент змагання та здорової конкуренції стимулює студентів профтехів вдосконалювати свої знання та вміння. В результаті отримуємо кваліфікованих робітників. А це – важлива складова розвитку економіки».

Проводили конкурс із чотирьох популярних професій – верстатник широкого профілю, електрогазозварник, перукар і штукатур. Представники кожної спеціальності змагалися окремо. Умови для всіх однакові – спочатку тести на знання теорії, потім – практичне завдання.

Випробування електрогазозварникам – правильно з’єднати стики металевих пластин. Верстатникам – токарна та фрезерна обробка деталі. Найбільше простору для творчості було у перукарів. Вони робили сучасні зачіски на основі стилю ретро 60-х років. Штукатури прикрашали стіну декоративною сумішшю.

Кожен учасник отримав подарунки. Переможці – цінні призи та можливість позмагатися у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.

Найкращим верстатником області став Дмитро Совенко з Кам’янського вищого професійного училища, електрогазозварником – Олексій Руденко з цього ж навчального закладу. Переможниця серед перукарів –  представниця Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Валерія Кривенко. Найгарніша стіна з декоративною штукатуркою вийшла у студентки Дніпровського регіонального центру ПТО Софії Холькін.

Останнє редагування Середа, 07 жовтня 2020 11:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.