Вологість: 62%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Кам’янчани стали переможцями обласного турніру зі стрибків на акробатичній доріжці

8 грудня у Дніпрі пройшов відкритий обласний турнір зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь понад 130 акробатів із Дніпра, Кам’янського та Херсона. Спортсмени змагалися за програмою юнацьких та дорослих розрядів, кандидатів у майстри спорту і майстрів спорту.

Кам’янське представляли 40 спортсменів із Федерації стрибків на батуті, стрибків на акробатичній доріжці та дитячо-юнацької спортивної школи №4.

За результатами змагань за програмою 1-го юнацького розряду серед дівчат І місце посіла Єлизавета Рогожина. Богдан В’язовий зайняв І місце у 2-му юнацькому. У 3-му дорослому на І місці – Максим Добродзій, на ІІ – Максим Ковальчук. У 1-му дорослому на І місці – Максим Ковальчук (тренер Віктор Хайманов).

Серед дорослих спортсменів за програмою кандидатів у майстри спорту усі три місця посіли кам’янчани: І – Олег Босов, ІІ – Михайло Кравчук, ІІІ – Ярослав Баранник. За програмою майстрів спорту першим став Тимофій Малюк, на ІІ місці – Данило Гажа. Тренер спортсменів Кам’янського – Віктор Хайманов.

Останнє редагування Понеділок, 09 грудня 2019 12:00