Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янчани вдало виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу

4 квітня у Хмельницькому розпочався чемпіонат України з пауерліфтингу (класичний жим лежачи) серед усіх вікових категорій. У стартовий день змагань на поміст вийшли четверо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №2 Кам’янського. Їх готували тренери Валентин Маліков та Ілля Марей.

Першими змагалися юнаки. У ваговій категорії до 66 кг продемонстрований Єгором Коротким результат 112 кг виявився переможним. Далі виступали дівчата: Тетяна Музиченко та Віра Попруга.

Після відмінного виступу Тетяни на чемпіонаті Дніпропетровської області, де юна спортсменка кілька разів оновила регіональний рекорд, вдалого виступу всі очікували й на чемпіонаті країни, який для спортсменки став дебютним. І вона не підвела, штовхнувши штангу вагою 65 кг. Вчергове оновивши свій особистий рекорд і рекорд області, кандидат у майстри спорту Тетяна Музиченко у запеклій боротьбі виборола срібну медаль.

Віра Попруга, на жаль, приїхала на змагання із травмою спини. І хоча у вправі «жим штанги лежачи» спина задіяна не суттєво, скоріш за все саме ці обставини обмежили її можливості. Тим не менш, в останній третій спробі Віра штурмувала свій особистий рекорд і рекорд області. Але, на жаль, штанга із вагою 72,5 кг їй не підкорилася. А друга її вдала спроба (62,5 кг) виявилася чемпіонською.

Завершували перший день змагань юніори. У цій віковій категорії область представляли кам’янчанин Єгор Віблий (вагова категорія 53 кг) та дніпрянин Юрій Ревука (74 кг). Обидва спортсмени виступили відмінно, завоювавши по золотій медалі. Результат Єгора – 75 кг, а Юрія – 150 кг.

У підсумку спортсмени Дніпропетровської області вибороли 5 медалей, чотири з них – у кам’янчан.

Останнє редагування Понеділок, 05 квітня 2021 13:51