Вітер: 2 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янчани вдало виступили на тенісному турнірі «Дніпро Сup»

У Новомосковську пройшов тенісний турнір першої категорії «Дніпро Сup». Серед спортсменів вікової групи до 12-ти років змагалися 32 хлопчики і 32 дівчинки. Дуже вдало виступили вихованці тренерів Кам’янської ДЮСШ №1 Сергія Козченка і Григорія Никифорова.

Перше місце посіла Софія Стотика, яка у фіналі перемогла з рахунком 2:1 харків’янку Софію Криворучко. До цього турніру кам’янчанка ще жодного разу не вигравала у своєї харківської тезки, яка нині очолює рейтинг українських тенісисток до 12 років.

А після турніру «Дніпро Сup» наша землячка повинна покинути 12-те місце і ввійти в десятку кращих тенісисток. Тим паче, що Софія Стотика отримає очки ще й за третє місце, яке вона посіла в парі з киянкою Марією Сілановою.

Порадував своїх прихильників і Тимофій Кривов’яз: дуетом з Елдаром Грейнертом із Нової Каховки у фіналі вони переграли києво-одеську пару.