17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янчани вибороли «бронзу» на Всеукраїнському турнірі дебатів

У Києві пройшов фінал Всеукраїнського студентського турніру з дебатів «DRI debates» на тему «Вирішуй для міста». У заході взяли участь переможці першого туру, команди вищих навчальних закладів Кам’янського, Бродів, Острога, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Києва.

У першому турі дебатного турніру DRI debates Дніпро–Запоріжжя «Вирішуй для міста: громадський бюджет», що відбувся 9-10 лютого у Дніпрі, команда з Кам’янського презентувала громадський проект «РівноЦінні»: інклюзивний простір бібліотеки. За 7 презентаційних хвилин кам’янчани представили програму реального включення осіб з інвалідністю в активне соціальне життя громади і вибороли перемогу.

У другому турі дебатів команди-учасниці отримали завдання створити Статут громади умовного міста Булав.

Студентський турнір складався з декількох турів, у яких учасники презентували власні напрацювання, отримуючи від команд-суперниць висновок та відгуки, відповідали на запитання журі, які оцінювали конструктивність відповідей команди. В останньому турі команди повинні були скласти та представити стратегію розвитку міста.

За підсумками, перше місце у дебатах посіла команда з Острога, друге – учасники з Києва, третє місце здобула команда з Кам’янського, яку складали читачі юнацького відділу Центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка на чолі з провідним бібліотекарем Ларисою Лощенковою.

«Бібліопазли»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.