11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янчани вийшли на загальноміську толоку

20 квітня у Кам’янському в межах Дня довкілля відбулася загальноміська толока. Депутати міської ради, працівники бюджетних і приватних установ, комунальні служби міста та активні кам’янчани озеленювали і впорядковували територію. Разом із колегами молоді дерева саджав міський голова Андрій Білоусов.

Стартувала акція на Лівому березі біля нового стадіону «Надія». Цей інфраструктурний об’єкт відкрили нещодавно, і він потребує озеленення. Поруч зі спортмайданчиком висадили алею беріз, лип і горобини. Наступною локацією стала зелена зона поруч з Кам’янською міською радою.

Саджанцями дерев, кущів та квітами урізноманітнили й зону відпочинку Південного району по проспекту Конституції.

У всіх кам’янчан була можливість через районні адміністрації отримати посадковий матеріал для озеленення своїх дворів. Допомогу місту в придбанні саджанців надав Дніпровський металургійний комбінат. Співробітники підприємства також долучилися до загальноміської толоки.

«У рамках акції в Кам’янському було висаджено близько 4 тисяч дерев і 6 тисяч кущів. Тепер головне  ̶  доглядати і зберегти всі зелені насадження та утримувати місто в належному санітарному стані. Дякую всім, хто приєднався до нашої щорічної екологічної акції»,  ̶  сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.