15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 13 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Кам’янчани зустрілися з кінолітописцем міста

У юнацькому відділі центральної міської бібліотеки відбулася зустріч учасників краєзнавчого товариства «Камянське –Дніпродзержинськ» з метром місцевого кінематографу – режисером-оператором кіностудії «Дзержинкафільм» Геннадієм Пержем.

Геннадій Вікторович пройшов довгий та тернистий життєвий шлях: був у Німеччині, на Кавказі, закінчив курси радіомайстрів, розгортав сталь та опанував інші вміння. Та все ж 35 років свого життя присвятив кіномистецтву. І зараз не припиняє знімати, адже, як сам зізнається, кінооператори і режисери не бувають колишніми.

Кожен кадр він створював з неабияким ентузіазмом. Фільми, що показували професію металурга та тодішнє життя простих людей, як за радянських часів, так і нині є прикладами візуального та музичного мистецтва.

Митець залюбки розповів про своє життя та творчість, про акторів та створення фільмів того часу. У теплій атмосфері присутні обговорили не одну кінострічку Геннадія Вікторовича.

Перші аматорські фільми на кіностудії «Дзержинка» почали створювати у 1967 році. Загалом на рахунку Геннадія Пержа понад сто фільмів, серед яких «Трудовой подвиг», «Симфония труда», «Металлурги Дзержинки». А його онук Ігор Василенко нині продовжує шляхетну справу дідуся –  вже 10 років працює оператором на міському телебаченні. 

 

Останнє редагування Вівторок, 15 вересня 2020 15:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.