Вітер: 12 km/h

USD 24.37   EUR 27.03
Новини 24

Кам’янчанин став чемпіоном України з більярду

У Харкові з 22 по 24 лютого проходив чемпіонат України з більярдного спорту («комбінована піраміда») серед сеньйорів і ветеранів.

Турнір зібрав 65 учасників: 47 сеньйорів і 18 ветеранів. Цього року на чемпіонат приїхало багато найсильніших більярдистів. Серед сеньйорів були Олег Мачтаков (Одеса), Олександр Клімов (Вінниця) і Владлен Скляров (Кам’янське).

Фінал проводився до п’яти перемог. У перших двох партіях переміг Владлен Скляров, але наступні чотири були за його суперником – Олексієм Микиткою з Краматорська. Мало того, суперник кілька разів був за крок від перемоги. Але спочатку Скляров чотири рази відіграв матчбол, потім зрівняв рахунок, а під завісу поєдинку і зовсім «вирвав» вирішальну партію (8:7). Рахунок фінального протистояння по партіях – 5:4 на користь кам’янчанина.

Крім чемпіонського звання, Владлен Скляров виконав норматив майстра спорту України з більярду. Тож, вірогідно, найближчим часом у Кам’янському стане на одного майстра спорту більше.

Останнє редагування Четвер, 14 березня 2019 09:29