Вітер: 14 km/h

USD 24.62   EUR 27.23
Новини 24

Кам’янчанин став кращим спортсменом збірної України

6–7 липня в Луцьку на стадіоні «Авангард» проходив командний чемпіонат Європи з легкоатлетичного багатоборства в Суперлізі.

У складі збірної України виступав Руслан Малогловець, вихованець тренерської бригади Андросович (Віктора, Раїси, Сергія) з Кам’янської ДЮСШ № 3. У порівнянні з попереднім Європейським спортивним форумом у Таллінні 2017 року, коли збірна України посіла перше місце, в рідних стінах наша команда стала тільки четвертою. Естонці взяли реванш. Українські чоловіки-десятиборці зупинилися за крок від призової трійки, хоча за всіма результатами вони могли потрапити в призери. Але через травму з чемпіонату знявся капітан команди Олексій Касьянов. Кращим серед українців став Руслан Малогловець, який набрав 7353 очки і посів 17-те місце в індивідуальному заліку.

Також у числі суддівської колегії вперше був представник Кам’янського. На бігових дистанціях і в секторі для стрибків у довжину суддівські функції виконував арбітр міжнародної категорії, тренер-викладач коледжу фізичного виховання Сергій Гужва.