15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янчанин створює прикраси з кісток тварин

Хибна думка, що коштовні прикраси виготовляються тільки з благородних металів: срібла чи золота. Звичайна коров’яча кістка в руках майстра може перетворитися в один із найкращих витворів мистецтва. Наша знімальна група познайомилася з чоловіком, який близько 30 років свого життя присвятив цьому ремеслу.

Ще у 1993 році Едуард Енбулатов познайомився з майбутньою дружиною. Волосся його коханої прикрашала шпилька ручної роботи. Саме цей атрибут став поштовхом до його спочатку хобі, а згодом професії. Нині він – майстер по роботі з такими природними матеріалами, як бивні мамонта, зуб кашалота, ріг та кістки корови.

«Я колекціоную посмішки своїх покупців. Дуже подобається робити приємне нашим жінкам. Деякі роботи – для чоловіків, але більшість – для прекрасних українок», – розповідає Едуард.

На виконання однієї ювелірної прикраси чоловік витрачає від години до кількох діб, залежно від складності. Головне у своїй роботі, каже Едуард, – знайти натхнення.

Для того, щоб отримати чудову прикрасу, необхідно провести не один етап обробки кістки. Адже такий природний матеріал – унікальний, а робота з ним копітка. Має митець у своїй колекції не один ексклюзивний витвір. Серед них – намисто, виготовлене із бивня слона та мамонта, яким понад 100 років.

Наразі у колекції дизайнера зберігається більше ста витворів: браслети, кулони, заколки та ланцюжки на будь-який смак. Його роботи вражають та зачаровують.

Загалом Едуард Енбулатов виготовив понад 1000 прикрас, які розійшлися по всьому світу. Знайти його роботи можна на сторінці у Фейсбуці в групі «Творча майстерня «Лелека» або на міжнародній платформі «ETSY» під записом «Amber Bone Of Leleka».

Останнє редагування П'ятниця, 21 серпня 2020 15:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.