Вологість: 91%

Вітер: 6 km/h

USD 25.18   EUR 28.08
Новини 24

Кам’янчанка стала абсолютною чемпіонкою України з розв’язання шашкових композицій

Змагання з шашок-64, в яких взяли участь 17 спортсменів з п’яти областей країни, пройшли в шахово-шашковому клубі ім. Уріха в Дніпрі. Троє кам’янчан пробилися в медальний залік серед чоловіків і жінок.

За підсумками змагань переможницею в абсолютному заліку стала 15-річна шашкістка з Кам’янського, наймолодший майстер спорту України серед жінок Віра Попруга. Учениця ліцею НІТ з результатом 22,25 бала зуміла фінішувати першою, розв’язавши 10 композицій із 13. У результаті вихованка тренера ДЮСШ №2 Дмитра Савінського стала чемпіонкою України серед жінок.

У цій же категорії брала участь ще одна кам’янчанка – першорозрядниця Анна Зозуля (ДЮСШ №2, тренер І.Губарєв). Із результатом 8,1 бала вона стала бронзовою призеркою чемпіонату країни. 10 набраних балів дозволили першорозрядниці із Запоріжжя Альоні Носарєвій (тренер Г.Звонарьов) завоювати «срібло».

У чоловіків трійку найсильніших вдруге поспіль замкнув першорозрядник із Кам’янського Володимир Яворський. Цього разу – з результатом 15,75 балів.

Усі троє першорозрядників, що потрапили до призової трійки серед чоловіків і жінок, а це Яворський, Носарєва і Зозуля, виконали норматив кандидата в майстри спорту з шашок.

По закінченні змагань головний суддя чемпіонату, майстер спорту Анатолій Панченко з Дніпра вручив спортсменам, які зайняли 1, 2, 3 місця, медалі Міністерства молоді та спорту, дипломи Федерації шашок України, а також запропонував великий вибір літератури з шашок і шашкової композиції.

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2019 08:51