Вітер: 14 km/h

USD 24.02   EUR 26.63
Новини 24

Кам’янчанка стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби

Випускниця Кам’янського коледжу фізичного виховання Юлія Кушка посіла перше місце серед молоді й стала другою серед дорослих на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів.

Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді та ХХІІІ міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ» зібрали понад 200 скороходів з Білорусі, Ірландії, Латвії, Молдови, Польщі, Португалії, Туреччини, Угорщини, України.

Результат, який показала  вихованка тренера Сергія Гужви, першорозрядниця Юлія Кушка – 5 годин 34 хвилини 24 секунди – це другий показник після чемпіонки країни Людмили Шелест із Сум.

Останнє редагування П'ятниця, 25 жовтня 2019 08:56