Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янчанка стала переможницею всеукраїнських змагань із велоспорту

У Харкові 6 червня пройшов другий етап аматорського Кубка України (ЛКУ) з велоспорту. В одній із категорій переможницею стала велогонщиця з Кам’янського Катя Франк, повідомляє «Disk-sport.com».

На старти другого етапу крос-кантрі ЛКУ вийшли 104 спортсмени, які представляли 32 населених пункти України. Честь Кам’янського захищали Павло Кашуба і Катя Франк.

Виступаючи в категорії «Чоловіки», Павло Кашуба посів четверте місце. На подолання дистанції 31 км (коло 3,1 км) він витратив 1 годину 42 хвилини 16 секунд. Катя Франк у категорії «Жінки» стала переможницею, проїхавши 18,6 км за 1 годину 14 хвилин 29 секунд.

Із початку року Катя Франк взяла участь у 5-ти змаганнях. У чотирьох вона виграла і один раз стала другою.