Вітер: 9 km/h

USD 24.42   EUR 26.93
Новини 24

Кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з кіокушин карате

У польському місті Вроцлав 18–19 травня проходив чемпіонат Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок в розділах «куміте» і «ката».

На татамі свою майстерність, спритність і мистецтво володіння прийомами демонстрували 730 спортсменів із 29 країн. У складі збірної України взяли участь спортсменки Кам’янської міської федерації кіокушин карате IKO-1.

У своїй віковій та ваговій категорії вихованка тренера Олексія Удовицького Вероніка Почапська стала срібною призеркою в розділах «куміте» і «ката». Кам'янчанка виявилася єдиною спортсменкою, котра завоювала дві медалі на цьому чемпіонаті Європи. Її подруга по команді Вікторія Абрамова посіла сьоме місце в розділі «ката» серед 21 суперниці. А в «куміте» Вікторія перший бій виграла, а другий, за рішенням суддів, програла. Ангеліна Сорочинська провела хороший бій з чемпіонкою Європи, але програла за рішенням суддів.

Останнє редагування Середа, 22 травня 2019 09:44