Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Кам’янчанки привезли ще 7 медалей з чемпіонату України з пауерліфтингу

У Коломиї завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юніорок. У змаганнях брали участь Іуліанія Самборська і Ольга Скалецька, які представляли дитячо-юнацьку спортивну школу №2.

(Нагадаємо, 16 травня з чемпіонату України з класичного пауерліфтингу повернулися спортсменки Віра Попруга і Тетяна Музиченко, а також їх тренер Валентин Маліков. Представникам ДЮСШ №2 в різних дисциплінах вдалося завоювати 8 медалей).

Виступ вихованок тренера Григорія Степанченка став дуже успішним. Кам’янчанки зуміли завоювати на двох 7 медалей з 8 можливих. Крім цього, у майстра спорту Ольги Скалецької був шанс оновити рекорд України. У присіданні зі штангою (130 кг) до рекордного результату в неї не вистачило лише 5 кг. Загалом же її виступ у цій дисципліні став чемпіонським – завойована «мала» золота медаль.

Ще одну «малу» нагороду – цього разу срібну – кам’янчанка завоювала в жимі штанги лежачи (результат – 67,5 кг). Трохи не пощастило в становій тязі, де за підсумками трьох підходів до снаряда Скалецька зупинилася за крок від медалі. За підсумками всіх виступів у трьох дисциплінах Ольга посіла другу сходинку п’єдесталу, фінішувавши з результатом 330 кг і «великою» срібною медаллю.

Із чотирма нагородами в Кам’янське повернулась і Іуліанія Самборська, яка виступала в найлегшій ваговій категорії до 43 кг. Усі три її кращі результати в присіданні (60 кг), жимі лежачи (35 кг) і становій тязі (82,5 кг) стали «срібними». Цілком логічно, що і за сумою триборства (177,5 кг) спортсменка стала другою.

Вдалий виступ спортсменок з Дніпропетровської області дозволив їм у командному заліку увійти до призової трійки – вони другі.

За підсумками двох турнірів в активі вихованок тренерів Малікова і Степанченка 15 медалей різного ґатунку. Завершиться тривалий цикл виступів чемпіонатом України серед чоловіків та жінок. За підсумками всіх змагань буде сформовано збірну України, яка представить країну на чемпіонатах Європи та світу.