Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчанки стали призерками чемпіонату України з пауерліфтингу

16 травня з чемпіонату України з класичного пауерліфтингу повернулися спортсменки Віра Попруга і Тетяна Музиченко, а також їх тренер Валентин Маліков. Представникам дитячо-юнацької спортивної школи №2 в різних дисциплінах вдалося завоювати 8 медалей.

Із 98 атлетів кам’янчанки були єдиними, хто представляв Дніпропетровщину на цих престижних змаганнях. Першою в чемпіонаті взяла участь кандидат у майстри спорту Тетяна Музиченко, що виступала у ваговій категорії до 52 кг.

Спортсменка зуміла впоратися з передстартовим хвилюванням, виступивши на «відмінно». Завойовані три «малі» медалі: по «сріблу» в жимі штанги лежачи і становій тязі, а також «бронза» у присіданні. Підсумком виступу в триборстві стала «велика» бронзова медаль.

Друга кам’янчанка, Віра Попруга, відома не лише виступами в пауерліфтингу та армліфтингу. Спортсменка є майстром спорту України з шашок. Протягом цієї весни 17-річна Віра принесла Кам’янському, Дніпру та Україні 6 медалей на змаганнях українського і європейського рівнів.

Цього разу спортсменка виборола чотири «срібла» в класичному триборстві (1 «велика» і три «малих» медалі в сумі, присіданні, жимі й тязі) у ваговій категорії «84+». Слід зазначити, що суперник у боротьбі за «золото» був дуже гідним: спортсменка з Харкова зуміла оновити два рекорди України у присіданні та становій тязі.

Останнє редагування П'ятниця, 21 травня 2021 10:31

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.