16°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 68%

Вітер: 20 km/h

USD 26.83   EUR 30.38
Новини 24

Кам’янчанки взяли участь у першій нараді молодих письменників

18–19 вересня у Вінниці відбулася перша нарада молодих письменників, членів Національної спілки письменників України.

До культурного центру українського Поділля з’їхалися талановиті митці слова з усіх куточків країни: від Луганщини до Львова, від Одеси і до Тернополя. Дніпропетровщину на цій зустрічі представляли кам’янчанки: письменниця та поетеса, член Національної спілки письменників України, координатор артпроекту «VivArt», директор літагенції «Drumiyav» Марія Дружко та дитяча письменниця, байкарка Олена Ляшенко.

Відкрив захід голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський. Він наголосив, що метою керівництва НСПУ є не тільки залучення молодих авторів до лав спілки, а й подальший їх розвиток як професійних письменників, майстрів художнього слова. Задля цього на базі обласних письменницьких організацій проводитимуться семінари для творчої молоді – як членів спілки, так і кандидатів у члени.

Зустріч пройшла в атмосфері творчої синергії, теплих стосунків, позитивного настрою.  Представниці Кам’янського висловили вдячність колегам за теплий прийом, чудову організацію, а головне – за сонячний настрій. На власному досвіді вони переконалися, що вінницькі письменники не лише талановиті, але й гостинні.

Джерело: «Бібліопазли»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.