17°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 71%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

Кам’янська ДЮСШ № 2 відзначила 55-річний ювілей

21 квітня на Новій сцені театру імені Лесі Українки відбувся святковий захід з нагоди 55-річного ювілею комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2».

У школі функціонують відділення з боксу, важкої атлетики, волейболу, художньої гімнастики, пауерліфтингу, тенісу, шашок та черлідингу. На даний момент у ДЮСШ №2 тренується 444 вихованці.

Вітали колектив спортивної школи мер Кам'янського Андрій Білоусов, провідні спортсмени, керівники і тренери інших міських ДЮСШ.

«За 55 років школа досягла видатних успіхів. Дякую спортсменів, тренерському складу і керівництву за професіоналізм і досягнення. Ми цінуємо і пишаємося кожною вашою нагородою і званням, знаємо, що за цим стоїть щоденна наполеглива робота. Дякуємо, що своєю працею прославляєте Кам'янське. Успіхів вам, розвитку і процвітання», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди ювілею міський голова вручив директору ДЮСШ № 2 Євгену Оніпку мультимедійний проєктор з екраном, а також нагороди тренерам. Зокрема, нагрудний знак «Відзнака міського голови» мер вручив тренеру-викладачу з пауерліфтингу Валентину Маликову. Заслужені грамоти і нагороди за високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток ДЮСШ №2 отримали також інші спортсмени і співробітники закладу.

Від імені тренерів і вихованців директор спортивного закладу Євген Оніпко подякував меру Андрію Білоусову за всебічне сприяння, активний розвиток спорту і фізичної культури в місті, створення великих спортивних об'єктів, а також висловив вдячність за підтримку спортсменів і всіх спортивних напрямів.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 22 квітня 2021 09:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.